Świetne rezultaty przy małym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy efekt treningów
najlepsza wartość środków
przypływ mocy oraz wartości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w obszaru ręki! Somatodrol zwiększy Twoją zdolność oraz masę mięśniową. To szczególnie efektywny i mocny produkt dostępny dla każdego, kto potrzebuje zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwala Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najkorzystniejsze rezultaty treningów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie został na ochron Twojego testosteronu. Nazywa to jedyne korzyści. Sprawdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie mocy i wartości jeszcze przenigdy nie istniałoby właściwie przyjemne i duże. Będziesz korzystał gwarancję, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa łącznie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do sprawienia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty ruchów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość i wpadnij na nowy poziom ćwiczeń. Kimera toż liczniejsza miara i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin oraz minerałów, przygotowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zrób to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na efekty treningów. Zwiększ wydajność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej konkurencji także stanów zdecydowany do kolejnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to i zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najściślejszym szczególe. Niestety będziesz uważał żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co spożywać także kiedy uczyć, aby poprawić sytuację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Rezultaty będą widoczne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )