Spowoduj, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla panów. Ich sklep istnieje w duzi naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie działają na wzbudzanie pożądania fizycznego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, które są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich podejmowanie dopomoże stworzyć atmosferę zaufania oraz planowania, w której inne kobiety będą Ciż dużo uprzejme i uległe. Działanie feromonów jest absolutnie naturalne oraz trudne, ze powodu na ostatnie, iż są to bezwonne substancje. Mają one nie tylko klucz do sukcesu na wizycie, czy imprezie, ale zarówno w interesie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i stworzysz aurę zaufania i zaufania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych kobiet w pobliżu
zostaniesz w sztuki dominatora i pana
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe linie i weźmiesz akceptacja nowych ludzi

Stosowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w pomieszczeniach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony działają przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, a konkretnie mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w wpływaniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do szkoły infochemicznej, które naturalnie występują w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Oddaje się jednakże, iż podstawy te nie posiadają małego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe funkcje w powszednim byciu każdego pracownika m.in. wyrażają dominację oraz przystają na poznanie się spośród otoczenia, znamiennie wpływają na pewność siebie, a dodatkowo – co dla grup jest najważniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów zakłada się w okresie, kiedy trafią do narządu nosowo-lemieszowego, wybierającego się w jamie nosowej.
Jak pomagają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, skutecznie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz uczestniczą w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych informacji na własny problem otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie pomysły są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w jakim liczą się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów podejmuje się to w tej podświadomości.

alluramin

https://Alluramin24.com