Marzyłeś o wspaniałej formie, jednakże niełatwo o taki efekt? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najdoskonalsze aktywne składniki proponują Ci pewność, że Twój testosteron, na który właśnie bardzo pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ efekty swoich treningów. Cerberus da Ci stworzyć mięśnie ze zwykli i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie mocy i chęci jeszcze nigdy nie istniałoby rzeczywiście banalne oraz intensywne.
Cerberus

Jeśli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który pozwoli na zmianę androgenów (w obecnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ten jest a Twoim wrogiem. Cerberus jest aktywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Sprawdzisz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu rozwoju we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i kontroluje poziom testosteronu na szerokim stopniu. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj zgodnie z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak działał w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Zaprezentowało się, że posiada predyspozycje do czynienia swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad własnym ciałem i wyborem odpowiedniej diety pokazały go jako właśnie pamiętać o siebie. Tę wiedzę wyraża naszym podopiecznym.

Cerber to wielki mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol pomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )