Brak erekcji – jakie moga być tego przyczyny. 

 

Wśród najczęstszych przyczyn pojawienia się kłopotów z potencją moglibyśmy wymienić:

 

1) Niedobra dieta – jeśli zwykliśmy odżywiać się głównie śmieciowym jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym jadłospisie brak zaś zdrowych owoców, warzyw, ryb, to naprawdę nie możemy się dziwić, że na nieszczęście potencja nie towarzyszy nam zbyt często.

 

2) Brak ruchu, siedzący tryb życia – o ile to w pełni zrozumiałe, że dzisiaj spędzamy sporo czasu w pozycji siedzącej, w końcu bez pracy trudno funkcjonować na odpowiednim poziomie, to jednak nie ma żadnej wymówki dla osób, które nie robią niczego po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty zdrowotnekiedy człowiek choruje na serce, nadciśnienie, cukrzycę, to automatycznie również z jego poziomem libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Znużenie – o ile na początku związku jesteśmy pewnie zafascynowani swoją kobietą, tym jak wygląda, to później może wkraść rutyna. A jak powszechnie
wiadomo
, rutyna nie jest przyjemna. W owym celu warto pogadać z własną kobietą, spytać czy byłaby w stanie nieco bardziej urozmaicić seks. Godne uwagoseksowne ubrania, może jakieś zabawki erotyczne, produkcje
erotyczne
czy przebieranki. Opcji, dzięki to którym nasze życie erotyczne będzie lepsze nie brakuje.

 

5) Wielki stres, kłopoty zawodowestresujące sytuacje są stałym elementem życiowym, lecz przecież nikt nie sugeruje, że musimy zareagować na nie nadmiernym zdenerwowaniem. Naprawdę można tak kierować swoim żywotem, aby w żadnym razie nie dochodziło do takiej sytuacji, w której stres sparaliżuje nam dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-viagra tanio

kamagra