Różne metody na bycie modnym

Spora ilość pań ma znaczące kompleksy na punkcie własnej wagi – w wielu przypadkach nie mają one żadnego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, ale nie ma większego sensu się oszukiwać – całkiem często rzeczywistość jest taka, że w istocie Polki mają trochę kilogramów za wiele. Na szczęście istnieją naprawdę fajne rozwiązania, które to spowodują, iż można wyglądać o wiele szczuplej. Ba, niekiedy całkiem chude kobiety przez beznadziejnie dopasowane ubrania wyglądają na dużo cięższe niźli w rzeczywistości. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Bez cienia wątpliwości ubrania muszą być jednego koloru – oczywiście nikt nie mówi, że odpadają przeróżne odcienie tego samego koloru, bez przesady, w tym aspekcie panuje wolność. Oprócz tego niech barwa naszego stroju podkreśli naszą karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To kiepskie połączenie, które nie dość, iż wygląda mało korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

W przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów i falban. Jeśli zaś w grę wchodzą wąskie biodra oraz rozbudowana klatka piersiowa, należy nałożyć szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. Bardzo często panie pragną ukryć brzuch, i nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W owym celu należy założyć spódniczkę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Choć ostatnio panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakowoż jeżeli jakaś z kobiet chce je ukryć, powinna zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa tutaj o spodniach z paskiem. No i oprócz tego szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilo lżej.