Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Funkcjonuje kilka łatwych strategii, pozwalających uzyskać mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco mocna lub jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz parę porad dla siebie.

Podajemy ci kilka prostych rozwiązań, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady na pewno ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego viagra bez recepty uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Powoli i krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że maleje transport krwi do członka w czasie seksu. Jeśli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tłuszczu w twoim organizmie to fatalna sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się także do chorób naczyń krwionośnych. Ten stan może też oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – odchudzaj się.