Dziewięć sposobów na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i kochanki satysfakcja ze stosunku była znacznie większa.

Przedstawiam kilka prostych rad, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wyzwalać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania udowodniły, iż dotyk ożywia wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Wynik jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może podnieść poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 procent – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność oraz apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny i czuły. Stwierdzili oni, iż filmy romantyczne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i erekcje są dozorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, kiedy zajdzie taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się odprężony, a do twojego członka przypływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Każdego dnia pij szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, levitra
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii skutecznie powiększa napływ krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila wydzielanie fal alfa w mózgu, które relaksują i pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej przykre niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli facet je zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Z tej przyczyny wskazane jest włączyć do diety sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w ciele i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć tytoń

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może prowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do członka. Pewne badanie wykazało, że spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych negatywnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie tania viagra